برنامه کلاسها

کلاس های مکالمه آنلاین هر روز هفته ظهر از ساعت ۲ تا ۱۲ شب از طریق پلت فرم هایی نظیر ادوبی کانکت ـ اسکایپ و واتساپ تشکیل میشود که شما عزیزان میتوانید از طریق واتساپ سایت, روزها و ساعاتی که تمایل دارین کلاس تشکیل بشه رو با بنده هماهنگ کنید. مدت زمان هر جلسه یک ساعت می باشد و پشتیبانی کامل از طریق واتساپ انجام میشه در طول این دوره های آموزشی آنلاین.

روش تعیین سطح و ثبت نام

قبل از ثبت نام در دوره های آموزشی شما فراگیران عزیز می توانید در آزمون تعیین سطح ما در سایت که بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته شرکت کنید. در ابتدا باید عضو سایت شوید تا پنل آزمونها به شما نمایش داده شود. آزمونها شامل یک آزمون جامع که شامل ۵۰ سوال چند گزینه ایست که مهارت های فرعی نظیر دايره لغات و گرامر شما رو میسنجه و آزمون شنیداری که خود در چهار سطح گرفته میشه و آزمون نوشتاری تقسیم بندی میشود. بعد از اتمام هر آزمون نتایج برای شما نمایش و سطح زبانی شما مشخص میشود. بر اساس سطح زبانی شما کتابها و فایلها و برنامه کلاسی برای شما ارسال میشود.

یادگیری زبان انگلیسی

تعرفه شرکت در کلاس ها

هزینه کلاس های آموزشی بصورت کاملا توافقی با زبان آموز و بسته به نوع کلاسها و تعداد جلسات و فشردگی آنها تایین میشود که بسته به خواست زبان آموز بصورت جلسه ای یا دوره ای اخذ میگردد.

 آموزش مکالمه زبان انگلیسی صفر تا صد در ۴ ماه

📌 ۵۰ درصد تخفیف ویژه به مدت محدود
💡برگزاری دوره های مجازی و آنلاین در سه سطح مقدماتی متوسطه و پیشرفته
❓ میخوای سریع مهاجرت کنی؟
❓ میخوای تو آزمون های تافل و آیلتس یا آزمون های بین المللی و یا داخلی شرکت کنی؟
❓ میخوای خیلی سریع به زبان مسلط بشی و مکالمه کنی؟

📣 تو دوره فشرده پکیج طلایی مکالمه صفر تا صد ما شرکت کن!!!

❓ روش کار پکیج طلایی به چه صورت است؟؟

❌ این دوره به صورت فشرده برگزار میشه در ۴0 جلسه که از کل جلسات، ۳۲ جلسه اختصاص پیدا میکنه به دروسی که برات ضبط و ارسال میشه که شامل فایل های صوتی و تصویری و Pdf های آموزشی میشه.
❌ شما زبان آموزان پس از مطالعه دروس آن جلسه و تکرار و تمرین در صورتی که سوالی دارید می توانید در طول جلسات با استاد پشتیبان از طریق واتساپ ارتباط داشته باشید.
❌ تکالیفی که ازتون خواسته میشه با پیگیری استاد پشتیبان هر جلسه چک میشه.
❌ از کل جلسات تدریس، ۸ جلسه اختصاص پیدا میکنه به ارزیابی و آزمون های شفاهی و کتبی که به صورت آنلاین برگزار میشه. این آزمون ها میزان پیشرفت شما رو بررسی می کنه که بعد از هر چهار جلسه از شما گرفته میشه.

❓ مزایای دوره فشرده پکیج طلایی مکالمه صفر تا صد چیست؟؟

۱. در مدت زمان ۴ ماه می تونی به نتیجه مطلوب برسی و از زمان آزاد و روز و ساعاتی که در رفت و آمد و مترو یا ترافیک هستی یا حتی در باشگاه و هر جای دیگه به نحو احسن می تونی از این دوره استفاده کنی.

۲. چون فایل ها برای زبان آموزان ارسال میشه زبان‌آموز میتونه بارها و بارها این فیلمها رو تماشا کنه و حتی هر از گاهی برگرده به عقب و جلسات قبلی را مرور کنه.

۳. چون تمرین های زبان آموزان بصورت فایل های صوتی هست زبان آموزان مجبور میشن به انگلیسی فکر کنند و انگلیسی شون تقویت میشه.

☑️☑️ هزینه این دوره یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده که ۵۰ درصد تخفیف ویژه خورده برای شما زبان آموزان عزیز و تنها با ۸۰۰ هزار تومان قابل دسترسی می باشد.
☑️☑️امکان پرداخت وجه در دو قسط نیز امکان پذیر است.

‼️ لطفاً پس از ثبت نام عکس فیش واریزی خود را به شماره 09226205704 واتساپ کنید.

شماره کارت بانک ملی:

6037-9974-4354-4888

شماره کارت بانک ملی:

6037-9973-6672-4533

شماره کارت بانک صادرات:

6037-6975-8831-4762

به نام مرتضی زارعی

📣📣 توجه: این دوره از سطح پایه ( مقدماتی ) شروع می شود.

این دوره آموزشی مختص کسانی است که ضرورت دارد یادگیری زبان انگلیسی را از صفر شروع کنند. در این دوره تمامی کلیات ـ جملات ـ عبارات و دیالوگ های پرکاربردی به شما زبان آموزان آموزش داده میشود.
در این دوره علاوه بر مرور بر کلیات دوره آموزشی مقدماتی به جزيیات بیشتر و کامل تری پرداخته میشود و سعی میشود بصورت تخصصی تر آموزش صورت گیرد.
در این دوره بصورت کاملا تخصصی به تمامی جزيیات مهارت های اصلی و فرعی پرداخته میشود.
دوره های عمومی و ترمیک بصورت دو الی سه جلسه در هفته برگزار میشود و در این دوره به تمامی مهارت های اصلی از جمله گفتاری ـ شنیداری ـ خواندن و نوشتاری بطور یکسان پرداخته میشود. همچنین در مهارت های فرعی تاکید بیشتر روی یادگیری و تسلط بر قواعد گرامری است. در این دوره کتابهای American English Files که کامل ترین و استانداردترین کتاب ها هستند تدریس میشود.
در این دوره بصورت عمومی و تخصصی تمامی قواعد گرامری بصورت هدفمندانه تدریس خواهد شد. این دوره صرفا برای افرادی مناسب است که میخواهند در آزمونهای ورودی دانشگاهها و موسسات نمره قبولی کسب کنند.
در این دوره که مختص آزمون ورودی دانشگاه آزاد در مقطع دکتری است سعی میشود تمامی موارد مرتبط با آزمونهای EPT تدریس شود تا آزمون دهنده با اعتماد بنفس کامل در این آزمونها شرکت کرده و نمره قبولی کسب کند.