سبد خرید 0

یک سطح را انتخاب کنید : مقدماتی متوسط پیشرفته دوره‌های فشرده

سطح بندی

به طور کلی یادگیری زبان انگلیسی دارای سطوح مختلفی میباشد که زبان آموزان بر اساس سطح بندی ها سنجیده میشوند ؛ شما برای یادگیری زبان انگلیسی باید ابتدا سطح خود را مشخص کنید و بعد از آن به یادگیری دوره های مربوط به آن سطح بپردازید.سطح بندی در انتخاب دوره زبان انگلیسی یکی از اقدامات مهم برای شروع یادگیری زبان است. ما در دوره های تعیین سطح انگلیش زارعی شما را در انتخاب بهترین دوره زبان یاری خواهیم کرد.اگر سطح خود را نمیدانید میتوانید از سرویس آنلاین و رایگان تعیین سطح انگلیش زارعی استفاده کنید.

آکادمی انگلیش زارعی :::. آموزش زبان به سبکی نوین .:::

این روزها تسلط به یک زبان همگانی مانند انگلیسی به امری مهم در جهان تبدیل شده ؛ ما برای آنکه بتوانیم از آموزش های مدرن ، آخرین اخبار تکنلوژی ، ارتباط با مردم کشور های دیگر و… بهره ببریم نیاز به یک زبان بین المللی مانند زبان انگلیسی داریم.

جدیدترین
دوره های آموزشی

از ابتدا تا انتها مسیر همراه شما هستیم

آکادمی زبان انگلیش زارعی

فرقی نمیکند مدیر یک کسب و کار باشید، یک کارمند یا شاید هم یک دانشجو ؛ امروزه دانش زبان انگلیسی برای هر فرد در کُره زمین یکی از الزامات میباشد . شما اگر بخواهید در یک شرکت استخدام شوید و یا در یک کشور اقامت پیدا کنید و شاید هم بخواهید به بروزترین منابع علمی در جهان دست پیدا کنید باید و باید به زبان محبوب انگلیسی مسلط باشید.

::. Enjoy Learning English With Us .::

به طور کلی انسان برای به دست آوردن هر علمی باید ساعت های زیادی تلاش کند و فراگیری زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنی نیست ؛ پس اگر میخواهید به زبان انگلیسی مسلط شوید باید این را بدانید که به هیچ عنوان کار غیر ممکنی را پیش رو ندارید و اگر با تلاش ، پشتکار و نکاتی که در دوره های آموزشی ذکر میکنیم در برنامه روزانه خود به آن ها عمل کنید قطعاً در این راه موفق خواهید شد و به زبان انگلیسی کاملاً مسلط میشوید .

::. English Zarei E-learning.::

آکادمی انگلیش زارعی با بکارگیری بروزترین روش های آموزشی در زمینه E-learning توانسته دانشجو های زیادی را در سرتاسر کشور عزیزمان ایران به موفقیت برساند؛ شما نیز میتوانید باتوجه به سطح خود در زبان انگلیشی در دوره های آموزشی ما شرکت کنید.
شما میتوانید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان آکادمی انگلیش زارعی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

همکاران ما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://englishzarei.com/?p=2201